مانیتور بی ام و 320

مانیتور بی ام و 320

09126230035

Bmw320

مانیتور بی ام و 320، یکی از بهترین راه‌حل‌های موجود برای نمایشگر خودروی شما است. این مانیتور با داشتن قابلیت‌های متنوعی، به شما این امکان را می‌دهد تا به طور دقیق‌تری به وضعیت خودروی خود مسلط شوید و از تمامی امکانات آن بهره ببرید.برای نصب این آپشن و اطلاع از قیمت آن با مرکز نصب آپشن bmw تماس بگیرید.

از قابلیت‌های اصلی مانیتور بی ام و 320 می‌توان به نمایشگر بزرگ و با کیفیت، نمایش مشخصات فنی خودرو، نمایش نقشه و مسیریابی، نمایش موسیقی، نمایش دوربین‌های جانبی و عقب، نمایش اطلاعات مربوط به سیستم تهویه و دیگر امکانات مربوط به خودرو اشاره کرد.

نمایشگر بزرگ و با کیفیت مانیتور بی ام و 320، به شما این امکان را می‌دهد تا به طور دقیق‌تری به اطلاعاتی درباره وضعیت خودروی خود دسترسی پیدا کنید. این نمایشگر با داشتن رزولوشن بالا و طراحی مدرن، به شما امکان مشاهده بهتری از اطلاعات مربوط به خودروی خود را می‌دهد. همچنین، نمایشگر با کیفیت بالا، به شما این امکان را می‌دهد تا به طور دقیق‌تری از اطلاعات مربوط به نقشه و مسیریابی، موسیقی و دیگر امکانات خودروی خود مطلع شوید.
برای اطلاع از قیمت نصب مانیتور بی ام و 320 با شماره ی 09126230035 تماس بگیرید.

نمایش مشخصات فنی خودرو، یکی از ویژگی‌های مانیتور بی ام و 320 است که به شما این امکان را می‌دهد تا به طور دقیق‌تری با وضعیت فنی خودروی خود آشنا شوید. با استفاده از این قابلیت، شما می‌توانید به صورت دقیق‌تری به مشکلات فنی خودروی خود مسلط شوید و در صورت نیاز، به مکانیک خودرو اطلاعات دقیق‌تری ارائه دهید.

نمایش نقشه و مسیریابی، امکان دسترسی به مسیریابی دقیق و نقشه‌های جامع را به شما می‌دهد. با استفاده از این قابلیت، شما می‌توانید به طور دقیق‌تری به مقصد خود برسید و به تنظیمات مسیریابی دسترسی پیدا کنید.

نمایشگر موسیقی، به شما این امکان را می‌دهد تا به موسیقی خود علاقه‌مندی‌های خود را انتخاب کنید و به آن‌ها گوش دهید. با استفاده ازاین قابلیت، شما می‌توانید به صورت ساده‌تری به موسیقی علاقه‌مندی‌های خود دسترسی پیدا کنید و در حین رانندگی لذت ببرید.

نمایش دوربین‌های جانبی و عقب، به شما این امکان را می‌دهد تا به صورت دقیق‌تری به وضعیت محیط اطراف خودروی خود آشنا شوید. با استفاده از این قابلیت، شما می‌توانید به صورت دقیق‌تری با محیط اطراف خودروی خود آشنا شوید و در صورت نیاز، بهترین تصمیم‌گیری را برای رانندگی‌تان بگیرید.

نمایش اطلاعات مربوط به سیستم تهویه و دیگر امکانات خودرو، به شما این امکان را می‌دهد تا به طور دقیق‌تری به وضعیت سیستم تهویه و دیگر امکانات خودروی خود آشنا شوید. با استفاده از این قابلیت، شما می‌توانید به صورت دقیق‌تری به وضعیت سیستم تهویه، دمای داخل خودرو، وضعیت سیستم صوتی و سایر امکانات خودروی خود دسترسی پیدا کنید.

مانیتور بی ام و 320، با طراحی مدرن و قابلیت‌های بیشمار، یکی از بهترین راه‌حل‌های موجود برای نمایشگر خودروی شما است. با استفاده از این نمایشگر، شما می‌توانید به طور دقیق‌تری به وضعیت خودروی خود آشنا شوید و از تمامی امکانات آن بهره ببرید. این مانیتور، به شما امکان دسترسی به اطلاعات دقیق و جامع درباره خودروی خود را می‌دهد و بهترین تجربه رانندگی را برای شما فراهم می‌کند.

Loader