آپشن بی ام و X4

آپشن بی ام و X4

09126230035

نصب توسط تکنسین متخصص

آپشن بی ام و X4 را میتوانید زیر نظر بهترین تکنسین ها در مجموعه بی ام و آپشن نصب نمایید. برای نصب آپشن بی ام و X4 با شماره 09126230035 تماس بگیرید.

موفقیت اتومبیل BMW X6 به صورت جهانی، باعث شده تا بی ام و از X4 رونمایی کند.

البته به عقیده ی خیلی ها، پیشرانه ها و یا ظاهر آن برگرفته از سایر اتومبیل های بی ام و بود و برخی دیگر نیز آن را یک کپی می دانستند.

در هر صورت، با ورود آپشن بی ام و X4به بازار، ایرانی ها استقبال گرم و گسترده ای از آن کردند.

اما خب طولی نکشید که این بازار گرم به بازاری راکت تبدیل شد.

به علت تغییرات در قوانین واردات خودروهای ساخت آمریکا، در سال 2017 دیگر خبری از واردات این اتومبیل زیبا در کشور نبود.

بی ام و ایکس ۴ یک خودروی شاسی بلند و اسپورت است که دارای امکانات و آپشن‌های متنوع و پیشرفته‌ای است. در اینجا به برخی از آپشن بی ام و X4 می پردازیم:

سیستم ورود بدون کلید: این سیستم یکی از آپشن بی ام و X4 است که این امکان را می‌دهد که راننده بدون نیاز به در دست گرفتن سوییچ خودرو، بتواند وارد و خارج شود. این سیستم با استفاده از سنسورهایی که در درب‌ها و سوییچ خودرو قرار دارند، درب‌ها را به‌صورت خودکار باز و بسته می‌کند. همچنین راننده با فشار دادن یک دکمه می‌تواند خودرو را روشن و خاموش کند.

کنترل کننده تعویض دنده: این کنترل کننده به راننده امکان می‌دهد که با استفاده از شیفترهای تعویض دنده پشت فرمان، دنده‌ها را به‌صورت دستی تغییر دهد. این کنترل کننده باعث می‌شود که راننده احساس شتاب و قدرت بیشتری داشته باشد.

غربیلک فرمان با پوشش چرم: این سیستم یکی از آپشن بی ام و X4 است .این غربیلک فرمان با پوشش چرم، راحتی و زیبایی فرمان را افزایش می‌دهد. این غربیلک فرمان همچنین دارای گرمکن است که در فصل‌های سرد، دست‌های راننده را گرم می‌کند.

سانروف برقی: این سانروف برقی : این سیستم یکی از آپشن بی ام و X4 است که به راننده و سرنشینان امکان می‌دهد که از نور و هوای طبیعی لذت ببرند. این سانروف برقی قابلیت باز و بسته شدن به‌صورت کامل یا جزئی را دارد.

فرمان اسپورت: این فرمان اسپورت طراحی خاص و ارگونومیکی دارد که باعث می‌شود که راننده با راحتی و دقت بیشتری فرمان را کنترل کند. این فرمان اسپورت همچنین دارای کنترل فرمان با قابلیت چند عمکردی است که به راننده امکان می‌دهد که با استفاده از دکمه‌های روی فرمان، سیستم‌های مختلف خودرو را کنترل کند.

سنسور های پارک عقب: این سیستم یکی از آپشن بی ام و X4 است. این سنسورها با اندازه‌گیری فاصله خودرو از موانع عقب، به راننده در پارک کردن کمک می‌کنند. این سنسورها با صدا و نور، راننده را از نزدیک شدن به مانع هشدار می‌دهند.

سیستم چهارچرخ متحرک: این سیستم یکی از آپشن بی ام و X4 است که باعث می‌شود که چرخ‌های جلو و عقب خودرو به‌صورت مستقل از هم چرخش کنند. این سیستم باعث می‌شود که خودرو در پیچ‌ها و منحنی‌ها، کنترل پایداری بیشتری داشته باشد.

سیستم بی ام و آی درایو: این سیستم یکی از آپشن بی ام و X4 است که به راننده امکان می‌دهد که با استفاده از یک دستگاه کنترل کننده مرکزی، سیستم‌های مختلف خودرو را کنترل کند. این سیستم شامل سیستم ناوبری، سیستم صوتی، سیستم تلفن، سیستم تنظیمات خودرو و غیره است.

نمایشگر بزرگ و با کیفیت: این نمایشگر 10.25 اینچی است که دارای کیفیت تصویر بالایی است. این نمایشگر تصاویر و اطلاعات مربوط به سیستم‌های مختلف خودرو را نشان می‌دهد.

تنظیم چند جهته صندلی برقی: این خودرو دارای صندلی‌های برقی است که قابلیت تنظیم چند جهته را دارند. این صندلی‌ها به راننده و سرنشینان امکان می‌دهند که صندلی‌ها را بر اساس اندازه و راحتی خود تنظیم کنند.

یکی از رقبای سرسخت X4 لکسوس NX به شمار می رود، این دو خودرو با اختلاف کمی از یکدیگر پیشی می گیرند.

Loader